מעוף , מחשבה ויצירתיות תכנונית היא שתוביל לשאיפות שלכם לחווית מגורים DE LAX  .

למעלה מעשור אנו יוצרים בתי יוקרה ייחודים ומפנקים.

המוטו המנחה אותנו זה תהליך עבודה ממוקד, קפדני ומקצועי המקנה לנו יכולת עבודה וביצוע מהיר בשטח.

במשרדינו אתם הלקוחות יכולים להיות שקטים,סמוכים ובטוחים עם מינימום שינויים ורצף בתהליכים האדריכליים ועיצוב הפנים. אנו רואים בכם הלקוחות שותפים לדרך ואנו לשרותכם ככל שיידרש והכל תחת קורת גג אחת

משרד גלית אדריכלות הוקם בשנת 2000, במרוצת השנים תכננו והשלמנו מגוון פרויקטים ייחודיים: וילות, בתי יוקרה, תכנון שכונות, תמ"א 38, בנייה ציבורית ועיצובי פנים. הקו המנחה את משרדנו בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים הינו השמת דגש על חשיבה יצירתית, פרוגראמה, פונקציונליות וצרכי הלקוח.

אנו שואפים בכל פרויקט לפרוץ גבולות בעיצוב וחדשנות תוך התחשבות בסביבת הפרויקט ובעלי הנכס, במשרדנו תגשימו את חלומותיכם לבית מיוחד ומעוצב להפליא ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות.

התכנון המוקדם הינו תהליך ארוך ומורכב אשר דורש מכם סבלנות וריכוז בכדי שנוכל להגיע לכל פרט ופרט הכרוכים בתכנון בכדי שנגיע לשלמות בכל האספקטים בפרויקט על מנת שתקבלו את בית החלומות בצורה מושלמת ומעוררת עניין. כל בית וכל פרויקט אצלנו הוא יחיד ומיוחד במינו ומעוצב לפי נפש הלקוח ורצונותיו ולפי תפישתו.

מעוף, מחשבה ויצירתיות תכנונית היא שתוביל לשאיפות שלכם לחווית מגורים DELAX, למעלה מעשור אנו יוצרים בתי יוקרה ייחודים ומפנקים.

המוטו המנחה אותנו זה תהליך עבודה ממוקד, קפדני ומקצועי המקנה לנו יכולת עבודה וביצוע מהיר בשטח.

במשרדינו אתם הלקוחות יכולים להיות שקטים,סמוכים ובטוחים עם מינימום שינויים ורצף בתהליכים האדריכליים ועיצוב הפנים. אנו רואים בכם הלקוחות שותפים לדרך ואנו לשרותכם ככל שיידרש והכל תחת קורת גג אחת.

חוץ

התרשמו מעיצובי פנים נוספים

במשרדנו תגשימו את חלומותיכם לבית מיוחד ומעוצב להפליא

הנה מה אומרים עלינו כלקוחות שלנו

אני מאוד נהניתי לעבוד איתה, מאוד מקצועית ויסודית. היא עמדה בזמנים. היא נתנה את מלוא השירות עד שביעות רצונה של אשתי. העלתה רעיונות יצירתיים מאוד מעבר למה שדמיינו. הדינמיקה בינינו הייתה טובה מאוד.היא עזר לנו גם בייעוץ ותכנון בנושאים של בעלי מקצוע אחרים בקשר לבית. אני ממליץ עליה מאוד.
גורן
אני מאוד נהניתי לעבוד איתו הוא מאוד מקצועי ויסודי. הוא עמד בזמנים. הוא נתן את מלוא השירות עד שביעות רצונה של אשתי. הוא העלה רעיונות יצירתיים מאוד מעבר למה שדמיינו. הדינמיקה בינינו הייתה טובה מאוד.הוא עזר לנו גם בייעוץ ותכנון בנושאים של בעלי מקצוע אחרים בקשר לבית. אני ממליץ עליו מאוד.
שלום